Varjust Valgusesse: Juhi Oma Energiat

8-osaline praktiline ja spirituaalne kursus veebis

Algab 17. mail 2021

Sa tahad leida oma elus tasakaalu ja tunda elamisest tõeliselt rõõmu, aga sa ei tea, kuidas seda teha - aega, energiat või oskusi selleks ei ole piisavalt?

Sa tunned ühes või mitmes elu osas, et midagi on puudu. See võib olla väline või sisemine, aga tunne on üks - midagi on teisiti, kui sa soovid. Isegi, kui sul on olemas kõik, mida soovida võiks, on sisemuses ikka mingi tühjusetunne või tunned, et su elu on pinnapealne. Sa tahad, et su elus oleks rohkem ehedust ja Hinge. Sa tahad elada suuremat elu.

Su sees on teadmine, et kuskil on olemas lahendus. See on olemas ja sulle kättesaadav, kui oled valmis minema elu pealispinnast sügavamale - väliselt, sümptomite tasandilt - energia ning Varju ja Valguse tasandile. Kui oled valmis seda tegema, on see kursus loodud sinu jaoks.

Image

mida see kursus sulle annab

Sellel kursusel omandad sa oskused tunnetada ja juhtida oma energiat. Sellega saad tervendada energiamustrid, mis mõjutavad su elus kõike. Lahendad probleemid seal, kus need on alguse saanud. Lahustades oma Varju lähed veel sügavamale ja muudad oma olekut ehk sisemist programmi nii, et su alateadlikud valikud viivad sind su tõeliste soovide täitumiseni.

Pideva tagajärgedega tegelemise asemel näed siis endas ja väljaspool sind toimuva põhjuseid energia ja teadvuse tasandil ja saad seal seda ise muuta.

Sel läbi 8 nädala kestval kursusel on teadmised ja praktika ühendatud tervikuks, millest läbi minnes omandad sa võime juhtida enda energiat, tunnetada teiste oma ning oskuse lahustada oma Varju ehk muuta oma teadvuse seisundit nii, et sa näed probleemide asemel nende lahendusi. Sinu teadvuse olek ja su energia määravad kõik selle, mis toimub su igapäevases reaalses elus.

Osalemiseks ei ole sul vaja varasemaid kogemusi või teadmisi energia ega oma teadvuse juhtimisest.

osalemistasu 500€
Maksan ühes osas
Maksan kahes osas

Kahes osas makstes saad tasuda 250€ registreerimisel ja 250€ 30 päeva pärast

Kahes osas maksmiseks tuleb sul sisestada oma deebet-/krediitkaardi andmed ja nõustuda 1-kordse püsimaksega

Image

Kursuse viib läbi Eva Lepik - teadvustreener

Mul on olnud võimalus aidata oma klientidel muuta nende elus väga erinevaid asju, ärevusest ja hüljatuse tundest nende täieliku potentsiaali avamiseni, midagi nende jaoks väga olulist, mis ei ole neil seni õnnestunud. Sageli on see muutus olnud uskumatult kiire ja maagiline. Kuidas?

Ma näen sinu Valgust ja Varju. Tunnen sinu tundeid ja vahel ka füüsilisi valusid (kui ma seda soovin). Aastaid tagasi pidasin ma seda omadust endas nõrkuseks. Siis oli mu Vari suur ja valitses arvestatavat osa mu elust. Alles pärast seda, kui hakkasin muutuseid looma iseenda energias ja teadvuses, hakkas mu elu võimsalt muutuma. Nüüd, kui ma valitsen oma tunnetust täpselt, saan tänu sellele võimele oma klientidega töötades imepäraseid ja kiireid tulemusi. Olen täielikult muutnud oma elu igal tasandil ja näen enda ümber probleemide asemel võimalusi. Mul on rohkem energiat, kui 10 aastat tagasi ja mu elu avardub kiiruse ja kergusega, mida ma varem võimalikuks ei pidanud.

Kui sa lahustad oma Varju, siis hakkad sa tegema valikuid, millega täidad oma Hinge ja südame tõelised soovid.

selle 8-osalise kursuse läbimisel sa:

 • Hakkad nägema oma Varju ja Valgust ning oskad kasutada Varju Alkeemiat, et Varju Valguseks muuta
 • Saad selguse oma tõeliste väärtuste osas ja oskad nende järgi elada, et olla päriselt õnnelik
 • Oskad parandada oma suhted vaatamata sellele, millises seisus need praegu on
 • Oskad oma energiat tunnetada ja seda juhtida vastavalt vajadusele
 • Oskad luua oma ellu küllust sõltumata välistest tingimustest
 • Näed elus toimuva taga energiamustreid ja oskad neid muuta
 • Näed probleemide asemel nende lahendusi ja võimalusi oma elu avardada
 • Lahustad osa oma Varjust
 • Puhastad oma elu mürast
 • Oskad pikendada aega

see kursus on sulle, kui:

 • Sinu soov oma elu muuta on suurem, kui hirm muutumise ees
 • Miski sinus ütleb sulle, et elu võib olla praegusest oluliselt parem ja imeline
 • Sa tahad avastada, milleks sa võimeline oled
 • Sa oled valmis iseendale ja oma Varjule otsa vaatama
 • Sa oled valmis küsima endalt avatud küsimusi ja neile vastama
 • Sa oled valmis oma elu muutmiseks midagi tegema

osalejate SÕNAD

“Tervet keha läbisid judinad ja värinad. Osake Varjust lahustatud. Nii hea kerge on olla ja edasi kõndida.”

“Imeline kursus!! Elumuutev, nagu lubatud :)”

“Need 8 nädalat muutsid kõike. Ma ei teadnud, et elamisest on võimalik tunda sellist rõõmu.”

“Need live'd on justkui avardumise väravad. Energia, mis sealt saab ja taipamised ja mõistmised.”

"Minu jaoks juba selle nädala esimene loeng pani nagu puuga pähe 🙂 Sain aru, miks ma olen suures osas sellist elu elanud nagu ma tâiskasvanuna olen 🙂 Tâielik empaat, kes ei ole osanud piisavalt oma piire kaitsta. Eriti lâhisuhetes. Samas on elu olnud pōnev aga natuke kontrollimatu 🙂
Uskumatu kursus ikka! Aitäh Eva!!"
 
"...Olen mitu aastat omandanud oskusi ja teadmisi selgeltnägemise ja ravitsemise teemadel (ja vaikselt ka praktiseerinud) ning samal ajal ka oma enda teemasid lahustanud. Neid kihte, mida koorida ja avastada, on olnud rohkesti. Täna ma naeratan ja tunnen soovi Sind tänada.  Aitäh, et jagad meiega neid teadmisi. Aitäh, et oled selle koolituse arusaadavalt ja loogiliselt üles ehitanud. Aitäh ka mulle endale, et ma olen lubanud endal sellel kõigel oma ellu tulla ja et see teekond läbi nende 8 nädala on olnud kui kirss tordi peal, mida ma täpselt vajan siin ja praegu...
...Kuulasin täna läbi ka viimased videod. Ma sain kuulamise ajal kaks enda jaoks väga väga olulist taipamist, mida ma enne ei märganud.   Ma otsustasin ja tegutsesin kohe. Ja muutuse esimesed sammud ilmutasid end mulle juba samal õhtul. 
Rõõm lihtsalt voolab minust läbi. Üks mu hingesoov on täitumas. 
Ma tänan Sind, Eva! See teekond on olnud imeline. 
Kõigile kursusel osalenutele ma soovin rõõmsat otsustamist. Et need soovid, mille täideviimine teid sügavalt õnnelikuks teevad, teie ellu tulla saaks. Maikuus alustan oma praksisega."
 

"Mul on rohkem energiat, ma ei "pea" enam midagi tegema, vaid tahan. Elu on saanud mõtte. Enne seda kursust tundus elu igav, kohati masendav (kuigi mul oli kõik justkui hästi) ja ma ei saanud aru inimestest, kellel oli põnev ja huvitav. Olen tänulik iseendale ja Evale selle imelise meetodi eest. Soovisin oma ellu midagi sellist juba mitu aastat, ükski pakutud esoteeriline energiameetod ming ei kõnetanud. Ja nüüd ta tuli!"

“Enne siia kursusele jõudmist olin punktis, kus olin valmis siit elust lahkuma, olen aastaid maadelnud aeg-ajalt julmalt esiletõusva depressiooniga. Ma olin nii väsinud ja tuim ja ei suutnud millestki rõõmu tunda. Samas väliselt on mul kõik olemas, hea töö, maja, lapsed, mees, kes on alati mu kõrval, AGA ma olin rahulolematu kõige suhtes ja nii väsinud…Tänaseks saan öelda, et minus on rõõm, armastus elu vastu, ma naudin taas nii paljusid asju.…minus on vägi, et neid muutusi teha ja soovida!”

"Kogu segadus mu hingest kadus. Puhas plats! Ma naudin neid külmavärinaid, pisaraid, naeru, tohutut armastuse tunnet hinges."

"Aitäh sulle Eva! Suur, suur aitäh sulle! Eluaeg piinelnud teiste võngetega kaasa mõistmata, et need tunded ja mõtted pole minu omad. Eluaeg elanud teiste elu. See on tohutu kergendus teada saada, et ma saan lõpuks iseendaks hakata ja ma ei pea selleks inimeste juurest põgenema. Sa avasid mu silmad. Tohutu koorem langes südamelt!"

"Tegin uue taotluse, et vereröhk oleks normaalne.. panin isegi umbes piirid. Tundsin, et teatud lausete juures tekkis südametsakras väga tugev tunne. see oli nagu jahe ja see tunne polnud ebameeldiv. tunne oli väga tugev…täna (paari päeva pärast) möötsin vereröhku ja olin sügavalt üllatunud. Vereröhk oli alla läinud. Varem oli liiga körge… rohtusid ma ei vöta ja muud asjad pole siiani aidanud…"

"Tegin otsuse, et võtan vastutuse ja lahendan lõplikult probleemi, mille lõksus olin olnud aastaid. Juba järgmisel päeval sain teiselt poolelt täieliku nõusoleku. Minu pealt kukkus ära aastaid mu seljas olnud koorem, kus ma midagi endale lubada ei saanud, sest olin vang iseenda loodud vanglas. Mind valdas meeletu rõõm. See oli nii hea, et oleks tahtnud isegi oksendada"

VAATA KÕIKI LUGUSID

kursus kestab 8 nädalat

KURSUS TOIMUB VEEBIS

igas kursuse osas:

Kursus algab 17. mail 2021 ja kestab 8 nädalat. Igal nädalal saad ligipääsu järgmisele osale. Kogu kursuse sisu on jagatud selliselt, et saad selle läbimise mahutada oma isikliku ja tööelu kõrvale. Iga osa sisu on lühikestes videotes, mille vaatamise saad lihtsalt jagada mitmele päevale. Igal nädalal on uus praktiline harjutus ja uus juhendatud meditatsioon. Kord nädalas neljapäeval on Live vebinar, kus Eva vastab küsimustele - seda saad igal ajal ka järgi vaadata ja küsimused võid saata e-mailiga.

1. nädala Live toimub neljapäeval 20. mail kell 17.00. 2. kuni 8. nädala Live'id toimuvad samuti neljapäeviti kell 17.00. Salvestusi saad järgi vaadata.

 • Kuni 30-minutilised videod (3-4 tk.) teema selgituse ja õpetuste ja praktikatega, mis annavad sulle arusaamise sellest osast
 • Juhendatud meditatsioon (uus igal nädalal), mille igapäevasel kuulamisel omandad oskuse oma energiat juhtida
 • Praktiline harjutus, mille läbi tegemisel nädala jooksul süvendad omandatud oskusi veelgi
 • Live vebinar (Zoom'is), kus saad Eva'lt vastuse enda ja teiste osalejate sel nädalal tekkinud küsimustele ning kanaldatud infot

1. osa

energia tunnetamine. vari ja valgus.

Kas sa tunned, et aega on liiga vähe? Ümberringi toimub liiga palju ja see viib su tasakaalust välja? Saad teada, kuidas oma kohalolekut hetkega suurendada. Suurem kohalolek teeb aja pikemaks ja aeglustab seda ning annab sulle enesekindluse ja rahuliku oleku sõltumata sellest, mis sinu ümber toimub.

Meditatsioon: Oma Energia Kojutoomine.

Kes juhib su elu? Varju teadvust juhib hirm ja Valguse teadvust sinu vägi. Varju ja Valguse kaart annab sulle selge ülevaate sinu psüühikas toimuvast. Selle abiga saad igas hetkes selguse, kas lood oma elu Varjust või Valgusest. Sarnaselt sellega, kui sul on võõras linnas olles käes Google'i kaart, mis näitab, kus sa asud ja kas oled õigel teel - sinna, kuhu jõuda soovid. Kuidas oma Varju ära tunda.


2. osa

Selgus meeles. Sinu hinge väärtused.

Kõrgem meel ja müra eemaldamine. Saad kogemuse, kuidas müra vaigistades hakkad kuulma sõnumeid oma kehas, suhetes ja elus. Avad endas energia voolu suurema loovuse ja intuitsiooni saamiseks. 

Meditatsioon: Meele Puhastamine

Prostituut / Armastaja. Algatav energia. Kõik su alateadlikud valikud põhinevad su väärtustel. Saad ühenduse oma tõeliste ehk hinge väärtustega ja sellega avad kiirtee õnne juurde. Sinu valikud põhinevad siis sellel, mis on sinu jaoks päriselt oluline. Prostituudi Vari.


3. osa

keha tervendamine. Varju ALKEEMIA.

Õpid, kuidas energia juhtimisega tervendada oma keha. Saad oskuse oma "akusid" ise laadida, mis annab sulle suurema elujõu ja pikaealisuse. Kehas seisva energia vabastamine. Saad teada 3 iidset tehnikat, millega ennast tervendada ja oma keha valust vabastada. Lisaks aktiveerid oma peopesatšakrad, mis tähendab, et saad energiat tunnetada siis kui seda soovid.

Meditatsioon: Kehas Energiavoolu Juhtimine

Õpid, kuidas täpselt kasutada Varju Alkeemiat ehk Varju Lahustamise 5 sammu, et saaksid oma elu luua Varju asemel Valgusest nii, et see on täis armastust, küllust, tervist ja avardumist.


4. osa

Tšakrad. UNISTUSED ja Sidemete vabastamine.

Kas sul on tunne, et su energia lekib kuskile? Läbi elu loome teistega energeetilisi sidemeid ja vahel jäävad need püsima kauemaks, kui vaja. Saad selgeks võimsa tehnika, millega vabastad ennast ebavajalikest ühendustest, et taastada oma elujõu vool. Lisaks õpid, kuidas puhastada oma tšakratest seisev energia - see aitab vabastada sinu piiravaid uskumusi, lahustada vastupanu ja vähendada takistusi elus.

Meditatsioon: Energeetiliste Sidemete Vabastamine.

Laps / Valitseja. Otsustav energia. Oma elu üle otsustamine ja oma kuningriigi sõltumatu valitsemine. Lapse Vari.


5. osa

energeetilised Piirid. Sinu ruum.

Terved piirid ja sinu sagedus. Saad teada, kuidas sa lood terved energeetilised piirid - mis tähendab, et teiste inimeste negatiivne energia mõjutab sind palju vähem ja saad olla emotsionaalselt tasakaalus. Õpid selgeks võimsa Lubamise Roosi tehnika, millega saad säilitada oma ühenduse maailmaga ilma, et laseksid ennast teiste draamaga kaasa viia. Juba ainult sel nädalal omandatud oskustega võid täielikult muuta oma suhteid teistega.

Meditatsioon: Oma Piiride Seadmine

Ohver / Sõdalane. Elluviiv energia. Oma visiooni elluviimine, selleks vahendite, toetuse ja ruumi leidmine. Ohvri Vari.


6. osa

uskumused ja nende muutmine. Päästikud

Päästikute äratundmine, piiravate uskumuste leidmine ja vabastamine oma energiakehast. Saad teada, kuidas puhastad oma filtrid nii et saad maailma selgelt näha. Lisaks oma vibratsiooni tõstmisele muudad seda, kui ehedalt teised sind näevad ja muudad oma suhtluse teistega autentsemaks. Õpid selgeks Kuldse Päikese tehnika, mis on üks võimsamaid energia puhastamise praktikaid.

Meditatsioon: Piiravate Uskumuste Vabastamine

Saboteerija / Maag. Transformeeriv energia. Selgelt nägemine ja inspiratsiooni voo suurendamine. Saboteerija Vari.


7. osa

Intuitsioon ja juhatus kõrgemalt minalt.

Ajastamine ja vooseisund. Saad selgeks ajastamise saladused - oma elus külluse loomiseks mistahes kujul. Tugevdad oma intuitsiooni, millega sagenevad sünkroonsused su elus - et saaksid luua oma elu takistusteta ja rõõmuga.

Meditatsioon: Soodsa Suuna ja Aja Leidmine Intuitsiooniga

Sünkroonsused ja külluse loomine.


8. osa

TõeLINE SINA. VÕIMETE AVARdaMINE.

Manifesteerimine läbi tšakrate. Lahustad blokid, mis ei lase sul soovitut ellu tuua.

Meditatsioon: Manifesteerimise Blokkide Vabastamine

Valguses olemine kui eluviis. Teadlikkuse avardamine. Tõeline sina.

maksan ühes osas
Maksan kahes osas

Kahes osas makstes saad tasuda 250€ registreerimisel ja 250€ 30 päeva pärast

Kahes osas makstes tuleb sul sisestada oma deebet-/krediitkaardi andmed ja nõustuda 1-kordse püsimaksega

Image

MIDA SA SAAD:

 • Ligipääsu kogu kursuse sisule veebis, mida läbides õpid oma energiat ja teadvust juhtima
 • 8 nädalat salvestatud videosid (vaadatavad veebis), mille kaudu omandad teadmised ja tehnikad oma energia juhtimiseks ja Varju Lahustamiseks
 • 8 PDF faili kõikide osade sisuga (allalaetavad), kust saad lihtsalt üles leida sulle vajaliku info
 • Praktilised harjutused igal kursuse nädalal, mida läbi tehes omandad tegelikud oskused ja muudad oma elamise viisi
 • 8 juhendatud meditatsiooni (mp3), millega kasvatad oma energia tunnetamise ja juhtimise oskuseid
 • 8 Live videoseanssi, kus Eva vastab sinu ja teiste osalejate küsimustele kursuse teemadel (igal kursuse nädalal, Zoom'i keskkonnas)
 • Ligipääs Facebook'i grupile, kus saad koos teiste kursusel osalejatega vahetada kogemusi, ideid ja oma edusamme
 • Boonus: Meditatsioonide allalaetavad audiofailid (mp3) mugavaks kuulamiseks mobiilis või arvutis
 • Boonus: 8 Live vebinari 'Küsimused ja Vastused' salvestused (saad neid vaadata kursuse veebilehel) 
 • 1-aastane ligipääs kursuse sisule, veebis kursuse keskkonnas (alates kursuse alguskuupäevast)
 • Võimalus vaadata kursusel osalevate järgmiste gruppide Live vebinare, 1 aasta jooksul kursuse alguskuupäevast, Zoom'is
osalemistasu 500€
osalen, maksan ühes osas
Osalen, Maksan kahes osas

Kahes osas makstes saad tasuda 250€ registreerimisel ja 250€ 30 päeva pärast

Kahes osas makstes tuleb sul sisestada oma deebet-/krediitkaardi andmed ja nõustuda 1-kordse püsimaksega

see kursus ei sobi kõigile

Läbi 8 nädala annan sulle edasi teadmised, millega saad muuta oma sisemist programmi ja olekut. Nende praktikate edukas kasutamine eeldab avatud meelt ja soovi vaadata ennast, maailma ja elu uue nurga alt. Tulemuse saamiseks on sul vaja teha endaga tööd igal nädalal ja läbi teha minimaalne harjutuste maht. Kui see sulle ei sobi, siis see kursus ei ole sinu jaoks parim lahendus.

Kui sa oled avatud meelega ja oled valmis läbi tegema harjutusi, mis toimivad läbi sinu teadvuse ja sinu energia, siis saab see kursus sinu jaoks olema põnev teekond oma tõeliste võimete avastamisel. Neid harjutusi läbi tehes tervendad ja muudad sa oma elu igal tasandil: energeetilisel, emotsionaalsel, vaimsel ja füüsilisel.

SOOVIN OSALEDA

Küsimuste korral saada meil info@eftmaailm.ee.

saada e-mail siit