Varjust Valgusesse: Juhi Oma Energiat

Uus 8-osaline praktiline ja spirituaalne veebikursus

Algus: 21.12.2020

Sa tahad leida oma elus tasakaalu, aga aega, energiat, vahendeid või teadmisi selleks ei ole piisavalt?

Kui saad korda ühe osa oma elust, tekivad probleemid elu teises osas. Mingi aja tagant tekib su elus jälle kriis või väljakutse, mis võtab su aja ja energia. Kui keskendud tööle ja rahale, kannatavad su suhted või tervis. Suunad energia perele ja sõpradele - ei jää midagi järgi su enda jaoks. Pühendud iseenda arengule - peatub tööelu. Ja nii kordub see üha uuesti nagu lõputu ring. Sa soovid kogu hingest leida tasakaalu, aga aega, energiat või vahendeid selleks lihtsalt ei jätku?

Kuskil sügaval su sees on teadmine, et on võimalik ka teisiti. Lahendus on olemas ja sulle kättesaadav, kui oled valmis minema elu pealispinnast sügavamale - väliselt, sümptomite tasandilt - energia ning Varju ja Valguse tasandile. Kui oled valmis seda tegema, on see kursus loodud sinu jaoks.

Image

mida see kursus sulle annab

Sellel kursusel omandad sa oskused tunnetada ja juhtida oma energiat. Sellega saad tervendada energiamustrid, mis mõjutavad su elus kõike. Lahendad probleemid seal, kus need on alguse saanud. Lahustades oma Varju lähed veel sügavamale ja muudad oma olekut ehk sisemist programmi nii, et su alateadlikud valikud viivad sind su tõeliste soovide täitumiseni.

Pideva tagajärgedega tegelemise asemel näed siis endas ja väljaspool sind toimuva põhjuseid energia ja teadvuse tasandil ja saad seal seda ise muuta.

Sel läbi 8 nädala kestval kursusel on teadmised ja praktika ühendatud tervikuks, millest läbi minnes omandad sa võime juhtida enda energiat, tunnetada teiste oma ning oskuse lahustada oma Varju ehk muuta oma teadvuse seisundit nii, et sa näed probleemide asemel nende lahendusi. Sinu teadvuse olek ja su energia määravad kõik selle, mis toimub su igapäevases reaalses elus.

Tulemuse saamiseks ei ole sul vaja varasemaid kogemusi ega teadmisi energia ega oma teadvuse juhtimisest.

kursuse tasu 350€  800€ 
registreerun
osalustasu saad maksta kahes osas
Image

Kursuse viib läbi Eva Lepik - spirituaalne treener ja terapeut.

Mul on olnud võimalus aidata oma klientidel muuta nende elus väga erinevaid asju, ärevusest hüljatuse tundeni, midagi nende jaoks väga olulist, mis ei ole neil seni õnnestunud. Sageli on see muutus olnud uskumatult kiire ja maagiline. Kuidas?

Ma näen sinu Valgust ja Varju. Tunnen sinu tundeid ja vahel ka füüsilisi valusid (kui ma seda soovin). Aastaid tagasi pidasin ma seda omadust endas nõrkuseks. Siis oli mu Vari tohutu ja valitses suurt osa mu elust. Alles pärast seda kui hakkasin muutuseid looma iseenda energias ja teadvuses, hakkas mu elu tervenema. Nüüd, kui ma valitsen oma tunnetust, saan tänu sellele võimele oma klientidega töötades imepäraseid ja kiireid tulemusi. Olen täielikult muutnud oma suhteid lähedastega ja näen enda ümber probleemide asemel võimalusi. Mul on rohkem energiat, kui 10 aastat tagasi ja mu elu avardub kiiruse ja kergusega, mida ma varem võimalikuks ei pidanud.

Kui sa lahustad oma Varju, siis hakkad tegema valikuid, millega täidad oma Hinge ja südame tõelised soovid.

selle 8-osalise kursuse läbimisel sa:

 • Hakkad nägema oma Varju ja Valgust ning oskad kasutada Varju Alkeemiat, et Varju Valguseks muuta
 • Saad selguse oma tõeliste väärtuste osas ja oskad nende järgi elada, et olla päriselt õnnelik
 • Oskad parandada oma suhted vaatamata sellele, millises seisus need praegu on
 • Oskad oma energiat tunnetada ja seda juhtida vastavalt vajadusele
 • Oskad luua oma ellu küllust sõltumata välistest tingimustest
 • Näed elus toimuva taga energiamustreid ja oskad neid muuta
 • Näed probleemide asemel nende lahendusi ja võimalusi oma elu avardada
 • Lahustad osa oma Varjust
 • Puhastad oma elu mürast
 • Oskad pikendada aega

see kursus on sulle, kui:

 • Sinu soov oma elu muuta on suurem, kui hirm muutumise ees
 • Miski sinus ütleb sulle, et elu võib olla praegusest oluliselt parem ja imeline
 • Sa tahad avastada, milleks sa võimeline oled
 • Sa oled valmis iseendale ja oma Varjule otsa vaatama
 • Sa oled valmis küsima endalt avatud küsimusi ja neile vastama
 • Sa oled valmis oma elu muutmiseks midagi tegema

kursus kestab 8 nädalat

KURSUS TOIMUB VEEBIS

Kursus algab 21. detsembril 2020 ja kestab 8 nädalat. Igal nädalal saad ligipääsu järgmisele osale. Kogu kursuse sisu on jagatud selliselt, et saad selle läbimise mahutada oma isikliku ja tööelu kõrvale. Iga osa sisu on lühikestes videotes, mille vaatamise saad lihtsalt jagada mitmele päevale. Igal nädalal on uus praktiline harjutus ja uus juhendatud meditatsioon. Kord nädalas on Live vebinar, kus Eva vastab küsimustele - seda saad igal ajal ka järgi vaadata ja küsimused võid saata e-mailiga.

igas kursuse osas SAAD:

 • Kuni 30-minutilised videod (3-4 tk.) teema selgituse ja õpetuste ja praktikatega, mis annavad sulle arusaamise sellest osast
 • Juhendatud meditatsioon (uus igal nädalal), mille igapäevasel kuulamisel omandad oskuse oma energiat juhtida
 • Praktiline harjutus, mille läbi tegemisel nädala jooksul süvendad omandatud oskusi veelgi
 • Live vebinar (Zoom'is), kus saad Eva'lt vastuse enda ja teiste osalejate sel nädalal tekkinud küsimustele

1. osa

energia tunnetamine. vari ja valgus.

Kas sa tunned, et aega on liiga vähe? Ümberringi toimub liiga palju ja see viib su tasakaalust välja? Saad teada, kuidas oma kohalolekut hetkega suurendada. Suurem kohalolek teeb aja pikemaks ja aeglustab seda ning annab sulle enesekindluse ja rahuliku oleku sõltumata sellest, mis sinu ümber toimub.

Meditatsioon: Oma Energia Kojutoomine.

Kes juhib su elu? Varju teadvust juhib hirm ja Valguse teadvust sinu vägi. Varju ja Valguse kaart annab sulle selge ülevaate sinu psüühikas toimuvast. Selle abiga saad igas hetkes selguse, kas lood oma elu Varjust või Valgusest. Sarnaselt sellega, kui sul on võõras linnas olles käes Google'i kaart, mis näitab, kus sa asud ja kas oled õigel teel - sinna, kuhu jõuda soovid. Kuidas oma Varju ära tunda.


2. osa

Selgus meeles. Sinu hinge väärtused.

Kõrgem meel ja müra eemaldamine. Saad kogemuse, kuidas müra vaigistades hakkad kuulma sõnumeid oma kehas, suhetes ja elus. Avad endas energia voolu suurema loovuse ja intuitsiooni saamiseks. 

Meditatsioon: Meele Puhastamine

Prostituut / Armastaja. Algatav energia. Kõik su alateadlikud valikud põhinevad su väärtustel. Saad ühenduse oma tõeliste ehk hinge väärtustega ja sellega avad kiirtee õnne juurde. Sinu valikud põhinevad siis sellel, mis on sinu jaoks päriselt oluline. Prostituudi Varju Lahustamine.


3. osa

keha tervendamine. Varju ALKEEMIA.

Õpid, kuidas energia juhtimisega tervendada oma keha. Saad oskuse oma "akusid" ise laadida, mis annab sulle suurema elujõu ja pikaealisuse. Kehas seisva energia vabastamine. Saad teada 3 iidset tehnikat, millega ennast tervendada ja oma keha valust vabastada. Lisaks aktiveerid oma peopesatšakrad, mis tähendab, et saad energiat tunnetada siis kui seda soovid.

Meditatsioon: Kehas Energiavoolu Juhtimine

Õpid, kuidas täpselt kasutada Varju Alkeemiat ehk Varju Lahustamise 5 sammu, et saaksid oma elu luua Varju asemel Valgusest nii, et see on täis armastust, küllust, tervist ja avardumist.


4. osa

Tšakrad. UNISTUSED ja Sidemete vabastamine.

Kas sul on tunne, et su energia lekib kuskile? Läbi elu loome teistega energeetilisi sidemeid ja vahel jäävad need püsima kauemaks, kui vaja. Saad selgeks võimsa tehnika, millega vabastad ennast ebavajalikest ühendustest, et taastada oma elujõu vool. Lisaks õpid, kuidas puhastada oma tšakratest seisev energia - see aitab vabastada sinu piiravaid uskumusi, lahustada vastupanu ja vähendada takistusi elus.

Meditatsioon: Energeetiliste Sidemete Vabastamine.

Laps / Valitseja. Otsustav energia. Oma elu üle otsustamine ja oma kuningriigi sõltumatu valitsemine. Lapse Varju Lahustamine.


5. osa

energeetilised Piirid. Sinu ruum.

Terved piirid ja sinu sagedus. Saad teada, kuidas sa lood terved energeetilised piirid - mis tähendab, et teiste inimeste negatiivne energia mõjutab sind palju vähem ja saad olla emotsionaalselt tasakaalus. Õpid selgeks võimsa Lubamise Roosi tehnika, millega saad säilitada oma ühenduse maailmaga ilma, et laseksid ennast teiste draamaga kaasa viia. Juba ainult sel nädalal omandatud oskustega võid täielikult muuta oma suhteid teistega.

Meditatsioon: Oma Piiride Seadmine

Ohver / Sõdalane. Elluviiv energia. Oma visiooni elluviimine, selleks vahendite, toetuse ja ruumi leidmine. Ohvri Varju Lahustamine.


6. osa

uskumused ja nende muutmine. Päästikud

Päästikute äratundmine, piiravate uskumuste leidmine ja vabastamine oma energiakehast. Saad teada, kuidas puhastad oma filtrid nii et saad maailma selgelt näha. Lisaks oma vibratsiooni tõstmisele muudad seda, kui ehedalt teised sind näevad ja muudad oma suhtluse teistega autentsemaks. Õpid selgeks Kuldse Päikese tehnika, mis on üks võimsamaid energia puhastamise praktikaid.

Meditatsioon: Piiravate Uskumuste Vabastamine

Saboteerija / Maag. Transformeeriv energia. Selgelt nägemine ja inspiratsiooni voo suurendamine. Saboteerija Varju Lahustamine.


7. osa

Intuitsioon ja juhatus kõrgemalt minalt.

Ajastamine ja vooseisund. Saad selgeks ajastamise saladused - oma elus külluse loomiseks mistahes kujul. Tugevdad oma intuitsiooni, millega sagenevad sünkroonsused su elus - et saaksid luua oma elu takistusteta ja rõõmuga.

Meditatsioon: Soodsa Suuna ja Aja Leidmine Intuitsiooniga

Sünkroonsused ja külluse loomine.


8. osa

TõeLINE SINA. VÕIMETE AVARdaMINE.

Manifesteerimine läbi tšakrate. Lahustad blokid, mis ei lase sul soovitut ellu tuua.

Meditatsioon: Manifesteerimise Blokkide Vabastamine

Valguses olemine kui eluviis. Teadlikkuse avardamine. Tõeline sina.

JAH, SOOVIN OSALEDA
Image

MIDA SA SAAD:

 • Kogu kursuse sisu, mida läbides õpid oma energiat ja teadvust juhtima
 • 8 nädalat salvestatud videosid, mille kaudu omandad teadmised ja tehnikad oma energia juhtimiseks ja Varju Lahustamiseks
 • 8 PDF faili kõikide osade sisuga, kust saad lihtsalt üles leida sulle vajaliku info
 • Praktilised harjutused igal kursuse nädalal, mida läbi tehes omandad tegelikud oskused ja muudad oma elamise viisi
 • 8 juhendatud meditatsiooni (mp3), millega kasvatad oma energia tunnetamise ja juhtimise oskuseid
 • 8 Live videoseanssi, kus Eva vastab sinu ja teiste osalejate küsimustele kursuse teemadel (igal kursuse nädalal, Zoom'i keskkonnas)
 • Ligipääs Facebook'i grupile, kus saad koos teiste kursusel osalejatega vahetada kogemusi, ideid ja oma edusamme
 • Boonus: Meditatsioonide allalaetavad audiofailid (mp3) mugavaks kuulamiseks mobiilis või arvutis
 • Boonus: 8 Live videoseansi 'Küsimused ja Vastused' salvestused (järelvaadatavad kursuse veebilehel) 
 • Eluaegne ligipääs kursuse sisule, veebis kursuse keskkonnas
 • Kõik selle kursuse tulevased uuendused
kursuse tasu 350€ 800€ 
REGISTREERU SIIN
osalustasu saad maksta kahes osas

see kursus ei sobi kõigile

Läbi 8 nädala annan sulle edasi teadmised, millega saad muuta oma sisemist programmi ja olekut. Nende praktikate edukas kasutamine eeldab avatud meelt ja soovi vaadata ennast, maailma ja elu uue nurga alt. Kui see sulle ei sobi, siis see kursus ei ole sinu jaoks parim lahendus.

Kui sa oled avatud meelega ja oled valmis läbi tegema harjutusi, mis toimivad läbi sinu teadvuse ja sinu energia, siis saab see kursus sinu jaoks olema põnev teekond oma tõeliste võimete avastamisel. Neid harjutusi läbi tehes tervendad ja muudad sa oma elu igal tasandil: energeetilisel, emotsionaalsel, vaimsel ja füüsilisel.

SOOVIN OSALEDA

Küsimuste korral saada meil eva@eftmaailm.ee.

saada e-mail siit