Alusta siit.

Tahad kohe proovida? Vaata videot koputamispunktidest. Või loe läbi lihtne õpetus ja tee omas tempos kaasa.

Kui sa tahad oma elu võimsalt muuta, saad seda teha ühel me praegu avatud kursustest või töötades minuga individuaalselt.

Küsimused EFT kohta

Kuidas ma alustama peaks? Kuidas see toimida saab? Mis siis, kui ma ei usu sellesse? Kaua selle mõju kestab?

Küsimused ja vastused

Mis on EFT

Keha ja meele tasakaalustamine taastab Su organismi loomuliku tervenemisvõime. EFT on turvaline ja seda on lihtne kasutada. Sa tahad enne proovimist rohkem teada?

Mis on EFT?

EFT koputamispunktid

EFT koputamispunktid asuvad energiameridiaanidel, mis on tuntud idamaadest pärit punktmassaaži või nõelravi kaudu. Kasutame 9 koputamispunkti. Vaata, kus punktid asuvad:

Vaata Pilti

Kuidas Seda teha

EFT meetod on väga lihtne ja turvaline. Alguses võib see tunduda isegi veidi naljakas. EFT-d kasutades koputame õrnalt sõrmeotstega teatud punktidele näol, kätel ja kehal ja samal ajal keskendume negatiivsetele emotsioonidele või füüsilistele tunnetele. Vaata lähemalt:

Vaata Juhendit

Tahad elada ilma hirmuta?
EFT toimib sageli seal, kus
miski muu ei toimi

Küsimused ja vastused

MIS ON EFT?

EFT (Emotional Freedom Techniques) ehk Emotsionaalse Vabaduse Tehnika ehk koputamisteraapia (heal lapsel mitu nime) - mis see on? Koputamine ehk EFT on võimas tööriist, mis aitab muuta su elu paremaks nii vaimsel, emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. See on osutunud kiireks ja efektiivseks meetodiks väga erinevates olukordades – alates ärevusest, hirmust, kroonilisest valust ja sõltuvusest kuni kaalulangetamise, stressist vabanemise ja sporditulemuste parandamiseni välja. Minu kogemus klientidega näitab, et selleks, et EFT toimiks, ei ole vaja sellesse tingimata uskuda. Nagu meditsiinis ikka, 100% garantiid ei anna ka EFT.  Küll aga on praktiliste tulemuste ja mitmete teaduslike uurimuste põhjal EFT edukus 90%.

EFT põhineb nii iidse punktmassaaži kui kaasaegse psühholoogia põhimõtetel. EFT-d kasutades koputame teatud punktidele energiameridiaanidel (näol, kätel ja kehal) ja samal ajal keskendume negatiivsetele emotsioonidele või füüsilistele tunnetele. Koos kuuldavalt väljaöeldud mõtetega aitab koputamine närvisüsteemil rahuneda, et taastada kehas energiatasakaal ja õpetada aju reageerima tervislikul viisil.

Vaata Rohkem