Tööta minuga individuaalselt:

Kui tahad minuga individuaalselt töötada, saada soov siin.

Kui tahad minust rohkem teada, vaata siit.

Treeningseansid toimuvad videosilla kaudu Zoom keskkonnas.

Klientide kogemused:

***
Evaga kanaldades leidsin ülesse iseenda. See oli väge täis teekond, kus Eva oli valgustav latern ja mina teekäija. Sundimatu ja teelisele ruumi jättev, samas nii tähelepanelik kuulaja ja peegeldaja. 
 
Marcel Proust on öelnud: "Tõeline avastusretk ei ole mitte uute maastike otsimine, vaid uute silmade omamine." Eva oli mu uuteks silmadeks.
 
Maret
***
Minu tänane privaatkohtumine sinuga Eva oli nii valgustav minu jaoks. Sa oleksid nagu mingi raskuse mu õlgadelt ära võtnud.

Peale seda ma läksin üksi metsa jalutama... Minus ärkas mingi ürgne naine üles, ma ei kõndinud tund aega vaid ma hõljusin läbi metsa. Kui tavaliselt ma ei saa seljavalu pärast üle 3 km käia siis täna tegin 7 km linnulennult ilma valudeta!

Ma tundsin kuidas puud andsid mulle energiat. Ma pole midagi sellist varem kogenud, ma tundsin end nagu jumalanna, kellel on meeletu vägi...

Heli
***
Tänan südamest! Meie kohtumine, zoomi vahendusel, oli minu jaoks ülimalt valgustav kogemus, mis raputas mind korralikult. Ma tõusin järgmisele tasandile ja see väljendus ka füüsilistes asjades.

Meeli

***
Raske on kõike kogetut kirja panna. Seda ei suudagi, sest see on olnud väga suur sisemine kasvamine. Väga leebel, kuid kindlal moel - ainult pisut ebamugavust.
Avardumine on olnud võimas. Olen leidnud enda, et sellest jälle lahti lasta ja avaneda uutele seiklustele.
 
Oled andnud mulle uue suuna - väga võimsa suuna - pimeduse. See tõmbab endasse tohutu jõuga. Siiani olen sellele vastupanu osutanud kuna hirm teadmatuse ees oli suur. Tõid mu ellu selguse kaoses.
 
Tänutunne on väga suur, ülevoolav. Soovin seda teekonda Sinuga kindlasti jätkata. Tuhat tänu, oled imeline!
 
Merike
***
Aitäh Sulle Eva! See teekond koos Sinuga oli imeline! Vahel magus, vahel kirbelt mõru, vahel vooga kaasa hõljudes, vahel sasipuntras sipeldes. Aga igal hetkel väestav ja avardav. See teekond kooris halastamatult maha kõdunenud kihi ja hoidis ruumi, et saaksin avaneda. Tunnen, et seisan oma väes - kahe jalaga maa peal, kuid samas avatud Kõiksusele. Ma olen ääretult tänulik!
 

Ma näen iseennast teisiti - vaatan ennast seestpoolt. Varem püüdsin ennast vaadata väljast sissepoole, aga sel viisil ei näinud suurt midagi. Nüüd usaldan ma Elu ja iseennast, varem otsisin väljastpoolt neid, keda usaldada (arste, ôpetajaid jne. "autoriteete"). Ma teen kôike teisiti ja kôik tegevused lähtuvad nüüd Minust!

Kertu
***
Aitäh, Eva! See teekond oli maagiline.
Nähtavaks sai midagi, millest ma unistada ei julgenud, aga mis ometi oli minu sees olemas. Sinu toetus, täpsus, ilma ninnu-nännuta hoolivus tekitas minus julguse mitte kuulata oma hirmu ja rääkida välja kõik Varju trikid. Ma nautisin seda, et mitte ükski kohtumine ei olnud ootuspärane.


Vabastav on jõuda 6-kuulise teekonna järel teadmiseni, et mitte millelgi pole tähtsust ega tähendust.
Praegu on oluline alistuda vaid oma geeniusele, saagu mis saab.

Tiina