HIRMUST VABAKS

Taasta Oma Tegelik Elujõud

Praktiline töötuba
TOIMUMISAEG: august, september
Endla 15, Tallinn, 4. korrus
Kui soovid teadet järgmise töötoa toimumisel, saada soov nupult
Soovin teadet

Ainuke asi, mis hoiab meid tagasi elamast oma unistuste elu, on HIRM.

Hirm on loomulik emotsioon. See aitab meil ära tunda olukordi, mis on meie ellujäämisele ohtlikud. Tänapäeva inimesel on aga sageli hirm, mis on jäänud püsima või mis on mingi olukorra, nähtuse, olendi või eseme ees, mis tegelikult ei kujuta endast ohtu elule. Selline hirm on segav ja teeb meie elu väiksemaks.

2-tunnine praktiline töötuba

Image

Toimunud töötuba: 21.07.2020 kell 18.00-20.00

Asukoht: Endla 15, Tallinn, Holistika Instituut, 4. korrus

Hirmust Vabaks praktilises töötoas on sul võimalus lahustada oma kindlat hirmu või üldist ärevust. Sellega taastad oma elujõu loomulikku voolu.

Mina vabanesin oma tugevast ämblikuhirmust just sellisel grupiseansil, ühe korraga ja täielikult.

Töötoas osalemiseks ja tulemuse saamiseks ei pea sul olema mingeid eelnevaid teadmisi või kogemusi. Selleks, et grupiseansist kasu saada, ei ole sul vaja grupis oma emotsioone jagada, aga sa muidugi võid seda teha. Võid lihtsalt kaasa teha ja tunda, kuidas su hirm või ärevus lahustub.

Kasutame grupis EFT-d ehk Emotsionaalse Vabaduse Tehnikat, millega vähendame soovimatuid emotsioone sõltumata sellest, mis neid põhjustab või mis emotsioonid need on.

Selles töötoas saad sa teada:
• millest su hirmud koosnevad
• 3 hirmu, mis on kõikide hirmude all
• mis on "koputamine" ja mida sellega teha saab
• sammud, millega EFT-d ehk “koputamist” enda tarbeks kasutada

Töötoa praktilises osas:
• võtame hirmu juppideks ja näitame talle valgust
• vabastame hirme kasutades “koputamist” ehk EFT-d
• testime saadud tulemust ehk seda, kui palju on hirm vähenenud

Selles töötoas võid täielikult vabaneda mõnest kindlast hirmust või seda oluliselt vähendada (sõltumata sellest, mille ees täpselt sa hirmu tunned).

Vastavalt sinu ja teiste osalejate valikule lahustame mitut konkreetset hirmu nagu vee-, putuka-, kõrguse-, esinemis- või suhtlemishirmu või mingit muud kindlat hirmu.

Kasutades EFT-d ehk "koputamist", lahustad sa pinget enda energiasüsteemis isegi siis, kui sul ei ole emotsiooni, millega sel ajal tegeleme. Seda nimetame “laenatud kasuks”. Kui teed kaasa, on võimalik, et seansi ajal laheneb ka mingi muu seni püsinud häiriv emotsioon.

kui soovid teadet järgmise töötoa toimumisel, saada soov nupult:
soovin teadet
Image

Töötoa viib läbi Eva Lepik - spirituaalne treener ja META-EFT praktik.

Mul on olnud võimalus aidata oma klientidel muuta nende elus väga erinevaid asju, lennuhirmust ja aastaid kestnud ärevushäirest hüljatuse tundeni ja suutmatuseni püsivat suhet luua. Ühine on neile kõigile üks - nad on soovinud midagi muuta, midagi nende jaoks väga olulist, mis ei ole neil seni õnnestunud. Mina olen saanud aidata neil seda teha. Sageli on see muutus olnud uskumatult kiire. Olen tänulik selle eest, et olen saanud osaleda iga oma kliendi Loos. Ma armastan iga oma klienti. See ei ole öeldud lihtsalt niisama. Päriselt. Ma näen oma kliendis sära ka siis, kui ta seda ise ei näe. Ma olen ta kõrval ja näitan valgust sellel teekonnal, kus ta hakkab iseenda sügavamat olemust selgelt nägema.

sinu suurimate hirmude taga avaneb su parim elu