Kes ma olen?

Minu nimi on Eva Lepik. Olen alati olnud iseõppija. Inimene ning see, mis temas toimub, on mind huvitanud nii kaua kui mäletan. Otsides vastust sellele, kuidas on võimalik oma elu muuta ja kuidas olla õnnelik, leidsin 6 aastat tagasi EFT. Olen terapeut ja teejuht nendele, kes tahavad muuta midagi iseendas ja oma elus.

EFT-d ehk 'koputamist' õppisin norralasest EFT meistri Tron Enger'i käe all. Tronil on üle 30-aastane kogemus terapeudina ja ta on oma töös uskumatult edukas ning pühendunud. Selle pühendumuse on ta edasi andnud ka minule.

Selleks, et mõista inimese ja Elu olemust ning avastada, milleks on inimene võimeline, on õppimine ja kasvamine minu jaoks pidevad tegevused.

Toetun selles idamaade filosoofiatele ja teistele iidsetele või läbiproovitud maailmanägemise viisidele nagu meditatsioon, koostöö sisemise lapsega, Varjumina meetod, šamanistlikud ja loodusrännakud ning uusimate teadusharude nagu epigeneetika ja kvantfüüsika avastused.

Eva Lepik

Eva Lepik

Broneeri Aeg

Olen sertifitseeritud terapeut nendes meetodites:

  • META-EFT (õpetajad Ave Sepp ja Tron Enger)
  • Maatriksi Taasloomine (õpetaja Tron Enger)
  • Deep PEAT (õpetaja Tron Enger)
  • Enlightenment Process (õpetaja Tron Enger)

Lisaks olen õpetajate juhendamisel õppinud:

  • Metatervis ehk holistiline lähenemine inimesele (õpetaja Ave Sepp)
  • NLP ehk neurolingvistiline programmeerimine (õpetaja Mari Viik)

Mida MINU Kliendid ütlevad?

"Tänu EFT teraapiale leidsin enda sees peidus olnud ENESEKINDLUSE. Aitäh Eva!"

- Anna-Liisa T.

"Kindlasti soovitan, esimese seansiga sain oma murest lahti."

- Kait K.

...Kait tuli seansile, et vabaneda lennuhirmust ja hirmust liftide ees. Ta ei olnud aastaid liftiga sõitnud. Tunni aja pärast sõitis ta vabalt liftiga ja ei tundnud enam hirmu lendamise ees.

"Väiksemale traumale suudan praegu tagasi mõelda lausa lõbusalt. Ajab natuke muigama, et ei osanud toona seda huumoriga võtta. Näen konkreetseid situatsioone ka teise poole mätta otsast. See on uus oskus, mida saan kasutada ka uutes situatsioonides, mitte ainult tagasivaates."

- Kadri K.

Kui tuled minu seansile, siis pakun Sulle:

  • avatud ja hinnanguteta suhtumist.
  • kõige selle jagamist ja kasutamist, mida tean ja oskan, et Sul õnnestuks muuta seda, mida soovid.
  • täielikku otsustusõigust selle üle, millega me seansil tegeleme.
  • täielikku konfidentsiaalsust ehk kõik, mis toimub seansil, jääb sinna.
Broneeri Aeg

Ma ei ole arst ega soovita Sul EFT meetodiga asendada arstide poolt antud juhiseid või ravimite kasutamist. EFT-ga saab toetada keha ja meele loomulikku tasakaalu ja taastumist, vabastada blokid alateadvusest ja kehast ning parimal juhul töötab see koos klassikalise meditsiini võtetega, selleks et inimene saaks elada tervelt.

EFT edukus on ligikaudu 90%.

EFT võib esmapilgul tunduda isegi naljakas. Kui ma esimest korda sellega kokku puutusin, siis mulle tundus. Mõtlesin ka, et midagi nii lihtsat ei saa ju toimida. Tavalise vestlusteraapiaga võrreldes on see palju kergem ja valutum, sest probleemi ei lahendata mitte mõistuse, vaid alateadvuse ja keha kaudu.

 Vahel on teemad nii tundlikud, et nendest ei ole võimalik rääkida. Ka siis saab EFT meetodit kasutada. Mina terapeudina ei peagi alati teadma üksikasju, piisab vaid sellest, kui Sina kliendina ütled mulle emotsiooni, millest Sa vabaneda tahad.

Broneeri Aeg

EFT toimib sageli seal, kus miski muu ei toimi.