Kes ma olen?

Ma tunnen ja NÄEN, kus on takistus, mis ei lase sul liikuda kõige otsemat teed mööda sinu unistuste eluni. Ma näen seda su energias - mis on tegelikult su teadvus - ja nii - selle asemel, et vaadata su energiat, vaatan ma su teadvusesse.
Kui ma näitan sulle, kus asub sõlm, mille sees on kinni su enda vägi, muudad sa seda paljalt sellega, et näed takistust selgelt. Nii lihtne see ongi.

Mu pilk on täpne ja terav ning ma vaatan kõikides suundades korraga, samal ajal nähes ka kõige pisemaid ja peenemaid detaile - minu energia tajumise meisterlikkus on täpsuses ja maagias.

Kui sa oled üritanud mõistuse abil edasi liikuda ja see ei ole toiminud nii nagu sa oled tahtnud, on sul aeg luua muutus teistsugusel viisil.
Kui sa oled valmis muutma oma elu ja visiooni loogilisest maagiliseks, saada mulle sõnum.

Selleks, et mõista inimese ja Elu olemust ning avastada, milleks on inimene võimeline, on õppimine ja kasvamine minu jaoks pidevad tegevused. Ma ei ole täna see, kes ma olin 2 kuud tagasi ega see, kes ma olin eile.

Kõik elu ja loomise saladused on kirjas meie teadvuses. Ma näitan sulle, kuidas sul on võimalik avada oma teadvus ning teha selles muutusi nii, et sa saad ise viia ellu ka oma kõige ambitsioonikamad soovid, kordades lühema ajaga, kui sa pidasid võimalikuks.

Siit edasi on võimalik ka see, mida sa seni ei ole julgenud soovida.

Mida MINU Kliendid ütlevad?

"Sel suvel peale üht kõrgemat lainetust sattusin Eva juurde. Alustasime koputamise tehnikast, mille taustal minu protsessid siiski suhteliselt omasoodu edasi kulgesid. Kuni sügisel 2020 tõmbas Eva minu nina ees vastuvõtul välja "jänese kübarast". Kohtusin mõistega Vari. Oma esitlustantsu tegid Armastaja, Valitseja, Sõdalane ja Maag/Narr. Ei saa öelda, et meie edasised kokkusaamised oleksid olnud sellised vana-kooli kohtumised stiilis patsient-psühhoterapeut (polnud nad seda muidugi ka juba enne). Need olid alati ettearvamatud ja maagilised kogemused, kus Eva järeleandmatute, täpsete küsimuste abil varises minust tükikaupa varju, avardus teadvus ja kogesin erinevaid taipamisi. Füüsiliselt oli tavaline pisaratevalu, värinad ja lahustumise tunne. Usun, et iga muutuse eelduseks on sisimas tehtud otsus: Jah. Minus oli see otsus tehtud juba justkui mingil sügaval hinge tasandil, juba võibolla väga ammu. Kohtumine oma sisemise otsusega ja kohtumine Evaga lihtsalt "jooksid kokku". Sest valgus tõmbab valgust, aga ka valgusejanu. Soovin Sinu ellu samuti imelisi kohtumisi oma Tegeliku Sisemise Dirigendiga. 

Ära kahtle, Eva on kindlasti üks neist, kes võib sind selleni juhatada

- Eve

"Leidsin enda sees peidus olnud ENESEKINDLUSE. Aitäh Eva!"

- Anna-Liisa T.

"Kindlasti soovitan, esimese seansiga sain oma murest lahti."

- Kait K.

...Kait tuli seansile, et vabaneda lennuhirmust ja hirmust liftide ees. Ta ei olnud aastaid liftiga sõitnud. Tunni aja pärast sõitis ta vabalt liftiga ja ei tundnud enam hirmu lendamise ees.

Kui töötad minuga personaalselt, on muutus su elus garanteeritud

SAADA SOOV SIIT

KÕIK MUUTUSED ON VÕIMALIKUD, KUI SA LOOD NEED LÄBI OMA TEADVUSE ja energia