Varjust Valgusesse: Juhi Oma Energiat

Algab 3. mail 2021

varjust valgusesse KURSUSE

osalejateLT

KURSUSE LEHELE

“Tervet keha läbisid judinad ja värinad. Osake Varjust lahustatud. Nii hea kerge on olla ja edasi kõndida.”

***

“Imeline kursus!! Elumuutev, nagu lubatud :)”

***

“Need 8 nädalat muutsid kõike. Ma ei teadnud, et elamisest on võimalik tunda sellist rõõmu.”

***

“Need live'd on justkui avardumise väravad. Energia, mis sealt saab ja taipamised ja mõistmised.”

***

"…Selliselt leidsin praegu väga kiiresti oma Suure Visiooni ja see paneb mind naeratama. Kusjuures raha peale ma seejuures üldse ei mõelnud, aga see on seal tegelikult väga tähtsal kohal. Panin oma Suure Plaani vihikusse kirja. Olen elevil."

***

"Mul on rohkem energiat, ma ei "pea" enam midagi tegema, vaid tahan. Elu on saanud mõtte. Enne seda kursust tundus elu igav, kohati masendav (kuigi mul oli kõik justkui hästi) ja ma ei saanud aru inimestest, kellel oli põnev ja huvitav."

***

"Olen tänulik iseendale ja Evale selle imelise meetodi eest. Soovisin oma ellu midagi sellist juba mitu aastat, ükski pakutud esoteeriline energiameetod ming ei kõnetanud. Ja nüüd ta tuli!"

***

"Oma elule tagasi vaadates näen selgelt, kus olin mina ja kus võnkusin kellegi teise energias. Kogu segadus mu hingest kadus. Puhas plats! Ma naudin neid külmavärinaid, pisaraid, naeru, tohutut armastuse tunnet hinges."

***

“Enne siia kursusele jõudmist olin punktis, kus olin valmis siit elust lahkuma, olen aastaid maadelnud aeg-ajalt julmalt esiletõusva depressiooniga. Ma olin nii väsinud ja tuim ja ei suutnud millestki rõõmu tunda. Samas väliselt on mul kõik olemas, hea töö, maja, lapsed, mees, kes on alati mu kõrval, AGA ma olin rahulolematu kõige suhtes ja nii väsinud…Tänaseks saan öelda, et minus on rõõm, armastus elu vastu, ma naudin taas nii paljusid asju.…minus on vägi, et neid muutusi teha ja soovida!”

***

"Aitäh sulle Eva! Suur, suur aitäh sulle! Eluaeg piinelnud teiste võngetega kaasa mõistmata, et need tunded ja mõtted pole minu omad. Eluaeg elanud teiste elu. See on tohutu kergendus teada saada, et ma saan lõpuks iseendaks hakata ja ma ei pea selleks inimeste juurest põgenema. Sa avasid mu silmad. Tohutu koorem langes südamelt!"

***

"Tegin uue taotluse, et vereröhk oleks normaalne.. panin isegi umbes piirid. Tundsin, et teatud lausete juures tekkis südametsakras väga tugev tunne. see oli nagu jahe ja see tunne polnud ebameeldiv. tunne oli väga tugev…täna (paari päeva pärast) möötsin vereröhku ja olin sügavalt üllatunud. Vereröhk oli alla läinud. Varem oli liiga körge… rohtusid ma ei vöta ja muud asjad pole siiani aidanud…"

***

"Tänan Sind südamest kogu kursuse eest, selle eest, mida ja kuidas Sa edastad, jagad - puhas, selge, lihtne - tõde.

Meenus, et oled maininud, oled iseõppija ja selle ees on mul suur austus, sest oskus oma väljakutsetest läbi minna ja luua selle põhjal midagi, millest on kasu ka teistel - see on parim, mida teha. Olen ise samades sammudes.

Su kursus on tehniliselt ja kättesaadavuselt täiesti meisterlikult üles ehitatud. Ja formaat on mulle isiklikult väga sobiv: pikemat aega toimiv, kaasates ka nö. mentorvõimalust, samas on kogu materjal kättesaadav sobival ajal ja isegi veel pärast kursust. Oli tunne, et kuu lasen teemal olla ja siis võtan uuesti algusest peale ette kogu VV materjalid.
Võimas oled, igatahes! Tänan Sind ja soovin Su tegemistesse nii inspiratsiooni kui armastust!"

"Varju lahustades tekib minus selline kerge ja naerune tunne, suu venib reaalselt kõrvuni ja ma tunnen kergust ja sära ja rõõmu."

***

“Kui ma 1. nädala Live kohtumisel nägime ja sind kuulasin, oli mul tunne, nagu oleksin koju jõudnud. Praegugi tulevad rõõmupisarad... :)”

***

"Sellel kursusel osalemine liigutas mägesid!"

***

 (Kursuse 4. päeval)..."Tõusin täna kl 22.30 teleka eest püsti, panin riidesse ja läksin koeraga jooksma. Ilma, et ma isegi oleks mingi jooksmisemutt. Lihtsalt tuli mõte, et mis oleks, kui hakkaks jooksmas käima ja siis lihtsalt läksin, ilma et oleks midagi mõelnud ja arutanud oma peas, et kas äkki on kell palju ja homme saab ka minna ja mis ma siin ikka öösel jooksen ja. Tundub, et kui nüüd kõik asjad, mida mõtlen ja pean oluliseks sünnivad sama lihtsalt, siis olen vist õigel teel 😊"...(ta jookseb siiani peaaegu igal õhtul)

***

“….lihtsalt ei suutnud/viitsinud/tahtnud hommikuti enam võimlemist teha. Suvega läks rütm käest ja siiani pole saanud seda korda. Eile õhtul võtsin siis kätte ja tegin läbi Varju Alkeemia 5 sammu. …Täna hommikul tõusin üles ja tegin oma trenni ära, peale seda meditatsioon ja ma ei ole enam ammu ennast nii hästi tundnud”

***

“….ma olen viimastel päevadel mõttes korrutanud valitseja lauseid, põhimõtteliselt nagu mantrat …
. …Ja tänu sellele on mul on olnud püsivalt hea enesetunne ja ma reageerin mingitele olukordadele nagu mingi uutmoodi rahuga, kus ma varem oleks kergelt ärritunud. ”

***

"Täna on imeline päev. Olen mõnede tundide jooksul mitmeid varje lahustanud ja olen indu ja energiat täis."

***

"Eile, kui ma lõin piirid oma aurale, puhastasin seda ja panin helesinise roosi filtriks, läks mu hingeigatsus täide. Mu tunnetus elust muutus täielikult. Ma vabanesin tohutust koormast, hinges valitses imeline vaikus. …."

***

"Köndisin postkontorisse ja mötlesin saboteerija omadustele. tundsin üsna mitmes kirjelduses enda probleeme. Mul polnud veel nagu mötteski midagi lahustama hakata, aga äratundmine oli tugev. Järsku hakkasid mul külmavärinad ja ihukarvad töusid püsti. See kestis vöib-olla 30 sek. siis oli kõik normis..."

***

"Kui saabus Lubamise Roosi meditatsioon, siis hakkasin ohjeldamatult nutma, täiesti lakkamatult. Jalalabad ja päkad surisesid ja kogu keha vibreeris. Kui olin mõne minuti jooksul ämbritäie pisaraid välja valanud, siis saabus vaikus ja rõõm ja tänutunne ja selline energialaine, mis tõukaski mind nüüd siia arvuti taha seda kogemust kirja panema. Äitäh Teile kõigile! Äitäh Eva Lepik selle kursuse eest!"

***

"Tegin otsuse, et võtan vastutuse ja lahendan lõplikult probleemi, mille lõksus olin olnud aastaid. Juba järgmisel päeval sain teiselt poolelt täieliku nõusoleku. Minu pealt kukkus ära aastaid mu seljas olnud koorem, kus ma midagi endale lubada ei saanud, sest olin vang iseenda loodud vanglas. Mind valdas meeletu rõõm. See oli nii hea, et oleks tahtnud isegi oksendada"

Küsimuste korral saada meil info@eftmaailm.ee.

saada e-mail siit