kuldne kutse

Algab 14. juunil

KULDNE KUTSE on sulle, kui:

 • Sa tunned kutset, sisemist vajadust luua midagi uut, sinule omast ja enneolematut, aga sa ei tea, mis see on või kuidas edasi liikuda
 • Sa lood juba midagi, aga sa ei näe, kuidas see sulle raha või rohkem raha võiks tuua. Sa tahad sellest teha oma peamise tegevuse ja sissetulekuallika ning luua veel rohkem (ka raha)
 • Sa tahad luua rohkem raha, suurendada oma raha voolu nii, et sisse tuleb rohkem kui välja läheb. Sa tahad seda teha, jäädes iseendaks ja tehes seda, mida armastad
 • Sul on kaootiline või mittetoimiv rahamuster, mida sa muuta tahad
 • Sa tead või tahad uskuda, et maagia on "päris asi" ja sa tahad oma elu maagiliseks muuta

mida see sulle annab

Sinu sees on Kuldne Kood, mis kutsub sind. See on täiesti ainulaadne ja otsib väljapääsu. On seda teinud kogu su elu. See ootab, et sa hakkaksid seda kõige puhtamal kujul maailmale edasi andma. Sinu Kuldset Koodi vajab terve hulk inimesi selleks, et nende elu saaks avarduda. Sa võid teada, mis see on ja juba olla sellel teel ja sa võid veel mitte teada. Sõltumata sellest, kas sa tead, on su Kuldne Kood suurem ja võimsam, kui sa kunagi oled osanud arvata. Seda vastu võttes lähed sa kohta, millest maagilisemat pole olemas.

Kuldset Kutset järgides saad sa oma Väega järjest rohkem üheks ja Väega lood sa külluse ja raha.

Vägi on sul alati olemas olnud. Ainuke asi, mis takistab sul seda tundmast, nägemast ja kasutamast, on su Vari. Vari ütleb, et sul pole Väge luua, mida iganes sa soovid ja kui sa oma Varju usud, siis sa ei teegi seda. Võimalik, et mitte kunagi.

Kui sa lahustad oma Varju, siis hakkad tegema valikuid, millega täidad oma Hinge ja südame tõelised soovid. Kõigepealt Vägi ja siis küllus kõiges. Just nii nagu sina seda tahad. Olles see, kes sa päriselt oled ja jagades maailmaga iseenda kõige säravamat olemust.

kuidas me seda teeme

6 nädalat

6 Live treeningkohtumist Zoom'is (+ nende salvestused)

6 'küsimused ja vastused' kohtumist Zoom'is koos grupiga (kuni 6 inimest)

Iganädalased harjutused ja praktilised teod

Varju ja Valguse arhetüüpide kaart ja Varju Alkeemia õpetus

Varju Alkeemia kasutamine läbi 6 nädala

Kinnine FB toetusgrupp läbi 6 nädala vastuste ja juhatuse saamiseks minult

 

Alustame 14. juunil

osalustasu 1200€
MAKSAN ÜHES OSAS
MAKSAN KAHES OSAS

Kahes osas makstes saad tasuda 600€ registreerimisel ja 600€ 30 päeva pärast.

Kahes osas makstes tuleb sul sisestada oma deebet-krediitkaardi andmed ja nõustuda 1-kordse püsimaksega.

Image

Kursuse viib läbi Eva Lepik

Minu Varjud olid suurimad raha juures. Aastaid ei saanud ma aru, miks rohkema töö tegemine ja kõikvõimalike uute oskuste õppimine ei muutnud midagi selles, kui palju mul raha oli või mida ma raha suhtes tundsin. Kui ma hakkasin oma Varju lahustama, kasutades Varju Alkeemiat, muutsin ma oma mittetoimivat ja kaootilist rahamustrit alatiseks. 7 kuuga suurendasin oma kuusissetuleku 15-kordseks - tehes ainult seda, mida ma tõeliselt teha tahan, just seda, mida mu Hing soovib. Sina võid sama teha.

Ma näen sinu Valgust ja Varju. Mul on anne näha sinu Valgust ja sinu ainulaadse väe eripära ja suurust enne, kui sa seda ise näed. Ma näen väga täpselt ka su Varju ja sellepärast saan sulle näidata kõige otsemat teed su Varju Väeks muutmiseks.

KULDNE KUTSE VIP

Lisaks Kuldne Kutse 6-nädalasele sisule 90-minutiline personaalne kanaldatud kohtumine.  Sellel kohtumisel me avame täieliku ligipääsu su geeniuse koodile. Sa hakkad nägema tervikut, mis koosneb sinu annetest, võimetest, eelistustest, kirest, elukogemusest, omandatud teadmistest. Me jõuame selleni läbi ühise minu poolt juhitud vestluse, minu nägemise ja kanaldatud info.

Koodide avanemine on äratuntav kehaline kogemus. Sageli kaasneb sellega äkiline energiapuhang, külmavärinad, pisarad, "äratundmine" või selge nägemine ja taipamine, et see on kogu su elu väljapääsu otsinud.

MUUTUS

Mis on see muutus, mille ainult sina saad oma tegevuse ja teadmiste väljendamisega teistes inimestes ja maailmas luua.

INIMESED

Kes on need inimesed? Kes on su hingekliendid, miks nad on su hingekliendid ja millise muutuse loomist nad sinu juurest otsivad.

KANALID

Millisel viisil, millisel kujul ja milliste kanalite kaudu sa lood seda muutust kõige võimsamalt.

osalustasu 2000€
VIP - MAKSAN 1-s OSAS
VIP - MAKSAN 2-s OSAS

Kahes osas makstes saad tasuda 1000€ registreerimisel ja 1000€ 30 päeva pärast

Kahes osas makstes tuleb sul sisestada oma deebet-krediitkaardi andmed ja nõustuda 1-kordse püsimaksega.

Osalejatelt

"....tahtsin veel jagada selle Kuldse Kutse toodud muutusest endas, et raha tuleb kohe järgi kui olen otsustanud, et teen seda, millest olen unistanud. Universum toetab - on vaid vaja usaldust. Ja seda tunnengi endas rohkem - seda usaldust, et teen oma inuitsiooni järgi midagi teistsugust - mis on just minu moodi."

"Naudin seda oma elu loomist ja teekonda sellel. Ma olen sulle niiii tänulik Eva - et aitasid mul seda kõike näha ja tegelikult utsitasid ka teoks saama"

Rita

(2 päeva pärast personaalset kanaldatud kohtumist Evaga asutas Rita oma ettevõtte, millest ta oli juba pikalt mõelnud. Teenust, mida ta oma klientidele seal annab, ei olnud enne seda päeva olemas.)


"..ma lõpetasin pideva arvutamise, kui palju mul peale iga kulutust raha alles on. Oma üllatuseks avastasin kuu lõpus, et lisaks sellele, et mul jätkus raha vabalt kuni kuu lõpuni, oli mul raha ka üle jäänud. Ma ei tunne enam rahast mõeldes pinget, sest tean et ma loon seda ise."

"Elevus ja ärevus ja hirm üheaegselt. Esimene samm astutud. Täna oli õige hetk areenile tulla, aga juba eile õhtul sündis idee. Esimene pikas tuleviku jadas. Minu oma esimene leht loodud, postitus tehtud, jagatud avalikkusega. Keha suriseb."

Jane

 


 

"Tänan südamest! Meie kohtumine, zoomi vahendusel, oli minu jaoks ülimalt valgustav kogemus, mis raputas mind korralikult. Ma tõusin järgmisele tasandile ja see väljendus ka füüsilistes asjades."

Meeli

kui sa teed selle läbi

 • Leiad üles oma Kuldse Kutse (see ootab sind, isegi kui sa veel ei tea, mis see on) ja sellega avad ukse oma tõelisele Väele
 • Astud sellele teele ja hakkad oma tõelist olemust ja Väge väljendama, muutes maailma ja luues sellega endale küllust
 • Muudad oma energeetilise välja suuremaks nii et sinna mahub rohkem küllust ja raha
 • Iga kord kui oma Varju lahustad, oled rohkem sina ise, ehedana ja ilma maskideta, sest sa ei vaja neid enam
 • Teed ühenduse oma intuitsiooniga tugevamaks ja hakkad seda usaldama (intuitsioon teab otseteed su Hinge soovide täitumise juurde)
 • Vabaned hirmust oma tõelise Väe ja selle kasutamise ees
 • Vabaned kahtlustest oma Väe ja tee osas
 • Su elu muutub imelisemaks ja maagilisemaks igas osas - see on su Väe väljendus

JAH, SOOVIN OSALEDA

MAKSAN 1-s OSAS
MAKSAN 2-s OSAS

Kahes osas makstes saad tasuda 600€ registreerimisel ja 600€ 30 päeva pärast

Või vali KULDNE KUTSE VIP

mis viisil sa seda teed

 • Kasutad Varju Alkeemiat, millega lahustad järjest rohkem oma Varju - seda ainsat, mis takistab sul olla oma Väega üks
 • Vabaned hirmudest, mis takistavad sul suurema külluse loomist just nii nagu sina seda teha tahad
 • Keskendud oma rahaga seotud Varjule ja selle paljastamisele, nii et saad seda täpselt ja põhjalikult lahustada
 • Teed tegusid, mida sa oled alati teha tahtnud, aga pole seni julgenud teha, osanud teha, suutnud teha või isegi teadnud, et tahad neid teha
 • Varju ja Valguse eristamiseks saad sa arhetüüpide kaardi, mille järgi näed selgelt, kummal sa ennast mingil hetkel juhtida lased ja kes teeb su eest valikud - see on võti oma Varju Väeks muutmisel

Küsimuste korral saada meil eva@eftmaailm.ee.

saada e-mail siit