KOODINÄGIJA

MAAGILISE ELU KOOL

MIS SEE ON - TÄPNE TOON

Sa oled kodeeritud võimega näha puhast tõde. "Nähtamatu" maailm ja füüsiline maailm on olnud eraldatud terveid ajastuid. On aeg need ühendada. Näha kahe asemel ühte ja ainust. Näha läbi mõõtmete ja maailmade. Rännata läbi portaalide ja luua Uut.

Sinu võime näha, tunnetada ja teada, mis toimub pealiskihi all on kulla väärtusega. Sul on maagiline võime, millega sa saad luua uut reaalsust. Lihtsalt sellepärast, et sa võid. Lihtsalt sellepärast, et sa tahad.

Väärtusetust hindamatuks. Sinu isklik külluse väli asub seal, kus sa kasutad oma võimeid nende piirimail, avad järgmise tasandi ja astud läbi portaalist. See kõk on väga päris, äärmiselt praktiline ja toimub sinu enda kehas. See on elu loomine uuest teadvusest, ilma filtriteta nägemine ja elamine ehedana. Loomine punktist, kus aega pole olemas.

See siin on portaal sulle, kui sa tahad näha, kas su võimetel on üldse piire, mis on puhas tõde ja kuidas näha Koodi. Siit algab su vabadus valida ise, kellena ja kuidas sa elad. Oma reaalsuse loomine läbi nägemise maagia.

Kõik on energia. Koodid on kõikjal ja kõiges. On aeg hakata nägema kogu Elu puhtalt. Aeg hakata nägema Koodi.

MIda LIIKMEPROGRAMM sisaldab

'Koodinägija' on liikmeprogramm, kus sa saad hakata avama oma võimet näha puhast Tõde, näha maailma ja kõike toimuvat koodidena. Siin saad hakata avama oma jumalikku potentsiaali selle täies ulatuses. Su võimed avanevad siis, kui sa neid kasutad. See on portaal, millest läbi astudes avad sa uue reaalsuse. Vaata järgnevalt, mida see sisaldab:

Kanaldused

Igas kuus 2-3 kanaldatud ca 60-minutilist live kohtumist, kus ma annan edasi uusima sisu ja kus keskendume sinu võimete ja geeniuse koodi avamise sammudele. Kõikide live'ide salvestusi saad järgi vaadata.

TOETUSGRUPP

Ainult liikmetele avatud toetusgrupp, kus sa saad küsida Oraaklilt küsimusi ja juhatust oma võimete avamisel, nende kasutama hakkamisel ja oma spirituaalse impeeriumi loomisel. Grupp on su jaoks avatud kuni oled liige.

AKTIVEERIMISED

Ainult liikmetele toimuvad kaug- ja otseaktiveerimised, mis teevad sulle kättesaadavaks uue energiakeha erinevad koodid suuremal võimsusel. Puhaste arhetüüpide energiate käivitamised.

BOONUSPROGRAMMID

Liikmena saad sa ligipääsu tervele reale võimsatele programmidele ja boonusvideotele. Lisaks saad sa liikmena eksklusiivseid soodustusi uutele avanevatele programmidele.

INVESTEERING A

Tasudes igakuiselt on 'KOODINÄGIJA' kuutasu 240€

Lahkuda saad igal hetkel

Makset tehes tuleb sul märkida linnukesega, et nõustud püsimaksega ja lisada oma pangakaardi andmed.

Kui vajad makse teostamisel tehnilist abi, saada meil info@eftmaailm.ee.

LIITUMA

INVESTEERING B

Tasudes iga 3 kuu järel on hind 600€ (võidad 120€)

Lahkuda saad igal hetkel

Makset tehes tuleb sul märkida linnukesega, et nõustud püsimaksega ja lisada oma pangakaardi andmed.

Kui vajad makse teostamisel tehnilist abi, saada meil info@eftmaailm.ee.

LIITUMA

Esimene Live toimub liikmetele neljapäeval 21.10.2021 kell 17.00

Nägija kood

Boonusvideotele saad ligipääsu 24 tunni jooksul liitumisest.

LIITUMA
Image

EVA LEPIK

Oraakel | Teadvustreener | Puhta Koodi Alkeemia ja EFT Maailm Looja

Mu kliendid teevad läbi väga suuri muutusi väga lühikese aja jooksul. Ma näitan inimestele, kuidas nad saavad avada oma võime näha puhast tõde, kuidas näha koodi ja energiat, kuidas saada Nägijaks.

Ma näen sinu Valgust, Varju ja su Pimeduse koodide puhast potentsiaali. Mul on anne näha inimese ainulaadse väe eripära ja suurust enne, kui ta seda ise näeb. Ma näen väga täpselt ka su Varju ja sellepärast saan sulle näidata kõige otsemat teed su Varju Väeks muutmiseks ja su võimete ning geeniuse koodi avamise juurde.

 

Küsimuste korral saada meil info@eftmaailm.ee