2

EFT videoseanss Hirmust Vabaks1 min read

Koputa kaasa EFT videoseanss

EFT videoseanss Hirmust Vabaks

Sellel “Hirmust Vabaks” EFT seansil lahustame ärevust ja hirme, mis on võinud tekkida praegusel muutlikul ajal ja seoses eriolukorraga.

Ma näitan, kuidas EFT-d ehk “koputamist” enda tarbeks kasutada ja saad kogu seansi jooksul kaasa teha siis, kui sulle sobib.

0:24 Mis on EFT
8:26 Koputamispunktid
11:29 Koputa kaasa

Seansi teemad:
* Hirm ja ärevus enda ja lähedaste tervise pärast
* Ärevus rahalise toimetuleku pärast
* Eralduses olemisest tekkiv frustratsioon ja igavus

Koputades kaasa, lahustad sa pinget enda energiasüsteemis isegi siis, kui sul ei ole emotsiooni, millega sel ajal tegeleme. EFT-s nimetame seda “laenatud kasuks”. Kui teed kaasa, on võimalik, et seansi ajal laheneb ka mingi muu hirm, ärevus või häiriv emotsioon.

Seanss on Facebook’is toimunud live-seansi salvestus. Võid seda vaadates igal ajal kaasa koputada ja tegeleda selle emotsiooniga, mis sel hetkel sinu jaoks lahendamist vajab.

Jaga seda postitust

Kommentaarid 2

  1. Tere päevast! Suured tänud! Kasutan seda meetodit juba kuuendat aastat peale rasket operatsiooni. Igas hirmu või ärevuse olukorras olen saanud alati abi. Enne EFT alustamist joon 1 klaasi toasooja vett ja kasutan koputamisel mõlemat kätt üheaegselt ettenäidatud punktidele. Koos Teiega oli EFT-d teha väga tore. Jagasin ka oma sõpradele FB-s. Soovin Teile turvalist kevadet. Olge hoitud!

    1. Artikli
      autor

      Tere, Ingrid. Aitäh, et jagasid oma kogemusi! EFT on tõesti imeline vahend :). Päikest ja rõõmu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga